KOMPLE TADILAT ONARIM VE DEKORASYON İŞLERI

Ankara’da Komple Tadilat Onarım ve Dekorasyon işleri uzmanlık ve eğitim gerektirir. Ankara’da Tadilat onarım işlerini keşif, tasarım ve projelendirme çalışmalarından sonra kadromuzda bulunan deneyimli ustalarımızla hayal ettiğiniz doğrultuda, sonucun ne olacağını bilerek gerçek kaliteyle işimizi sunuyoruz. Ankara’da dekorasyon ve tadilat onarım işlerinizi güvenerek bizlere teslim edin.
KOMPLE TADILAT ONARIM VE DEKORASYON IŞLERI
Komple tadilat onarım ve dekorasyon Nedir? Neleri İçerir? Avantajları Nelerdir?
Hayalini kurduğunuz yeni evinizi satın aldınız veya halen oturmakta olduğunuz kullandığınız evinizi ya da iş yerinizi yenilemek , yeni bir yaşam ortamı kurmak istiyorsunuz. Bu hayallerinizle işin başındasınız.
Komple tadilat onarım dekorasyon işlerine başlamadan önce yapılması gereken bir çok şey var;
-Bu süreç ne kadar sürecek,
-Neler yapılacak,
-Unutulan bir şeyler olacak mı,
-Ustalar nerede,
-Maliyeti ne kadar olacak ve benzeri bir çok soru.
Komple tadilat onarım ve dekorasyon ile ilgili olarak bilinmesi gereken temel unsurları ve bilgi birikimimizi bu bölümde kısaca özetleyeceğiz.
Komple tadilat ve dekorasyon işleri dört ana kısımda incelenebilir;

 1. İç tadilat,
 2. Dış tadilat,
 3. Alt yapı tadilatı.
 4. Dekorasyon
  Bahçe ve peyzaj , temel izolasyonu, çatı, bodrum, sıhhi tesisatlar, elektrik tesisatları, ısınma ve havalandırma tesisatları gibi konular dış ve alt yapı tadilatları içeriğine girerken, iç mekan tadilatı içine , banyo mutfak, oturma odaları, soyunma odaları, yatak odaları, çocuk odaları gibi mahaller ve planlamalar girmektedir. Dekorasyon ise mekanın tadilatı sürecinde yaşanan mekanların kullanım amaçlarına uygun olarak en verimli, estetik ve sanatsal bir şekilde düzenlenmesidir.
  Komple tadilat ve dekorasyon süreci başlangıçtan itibaren çok iyi planlanması gereken ve mümkün olduğunca işin sonunda keşkelere mahal bırakılmaması gereken bir süreçtir. Bu sürecin başlangıcında, yeni evini alanlar, gerek sabırsızlıklarından, gerek kiradan bir anda kurtulmak çabasından dolayı normal olarak evlerine bir an önce geçmek istemektedirler.
  Ancak süreç sonunda en iyi sonuca ulaşabilmek için işin yapılmasından daha önemlisi , keşif, planlama ve projelendirme aşamasıdır. İsteklerin belirlenmesi, bu isteklerin en uygun şekilde planlanması, değişikliklere ait alt yapı ihtiyaçlarının giderilmesi, yapı eski ise, yenileme gereksinimlerinin ortaya konulması gibi konuları içeren planlama süreci, işlerin fiilen yapılma sürecinden çok daha fazla önem taşımaktadır.
  Bundan dolayı, yapıyı daha uzun süre en iyi ve en verimli şeklide, tam istediğiniz gibi kullanma isteğiniz var ise ve malınız ve paranız sizin için değerli ise, şimdiden bilmelisiniz ki, planlama sürecinde, projenin tekrar tekrar revize edilmesi, bütçenize en uygun malzemelerin seçilmesi gibi detaylar üzerinde defalarca konuşacağımızı söyleyebiliriz.
  KOMPLE TADILAT ONARIM VE DEKORASYON IŞLERI
  Peki bu süreç içinde neler olacak, neler yaşanacak?
  Bu süreç içinde , öncelikle tadil edilecek ev veya iş yeri görülmektedir.
  Bu ziyaret sırasında , yapı sahibinin ne gibi yenilikler veya ne gibi değişiklikler istediği konuşulmakta, bina sahiplerinin istekleri, zevkleri , bugüne kadar yaşadığı muhtemel problemleri belirlemeye çalışırız. Bunun yanı sıra eğer var ise mekanın temel yapısındaki, alt yapıdaki eksiklikler ve problemler belirlenmekte bunlarda, projelendirme süreciiçinde gösterilmekte, muhtemel kullanım sorunları veya kolaylıkları bildirilmektedir. Bu bir dizi projelendirme ve yapılacak işlerin tam olarak belirlenmesi süreci içinde , hangi malzemelerin kullanılacağı, maliyetlerinin ne olacağı, neler yapılacağı gibi detaylar sunulmakta ve konuşulmaktadır.
  Evin yada iş yerinin gelecekteki muhtemel ihtiyaçlarına göre ön hazırlıklarda bu projenin içine ilave edildikten sonra artık kesin olarak ne yapılacağı , hangi malzemelerin kullanılacağı, ne istendiği , nelerin elde edileceği tam olarak ortaya çıkmış olacaktır.
  Projelendirme sürecinde, iç mekan projelerinin görsel ve yerleşim bölümlerinde alternatif projeler oluşturularak, yapı sahiplerinin isteklerine ve zevklerine en uygun proje ortaya çıkartılır.
  Kullanılacak malzemeler konusunda bilgilendirilir ve en uygun malzeme belirlenmeye çalışılır. Hiç şüphesiz ki herkes kendi evinin en iyi malzemeler ile yapılmasını ister ancak, tadilatta kullanılan malzemelerin fiyatları genellikle küçük aralıklar ile artarken 10 lira 20 lira çok önemli değilmiş gibi gözükmesine rağmen, 20 liralık fark, 100 metre karelik bir malzeme kullanımında 2.000 TL yapacaktır. Bu rakam kısıtlı bütçeler için oldukça ciddi bir miktar olup evin başka bir yerindeki, önemli bir kullanım sahasına aktarılabilir. Tadilat sonrasında borç yükü ve mutsuzluk ile karşılaşmamak için tadilatın başındaki bütçe planlaması çok önemlidir.
  Son onayların alınması ve yapılacak işlerin belirlenmesinden sonra tadilat maliyeti , ödeme planı ve bütçe ayarlanması artık kesinlik içinde ortaya çıkmış olacaktır. Son olarak tüm bu yapılacaklar, planlama ve projelendirme sonucunda tadilat başlangıç ve bitiş zamanı belirlenecek, bu süreç ve tarih aralığında netleştirildikten sonra, artık aktif çalışmalar başlayacaktır.
  Tadilatın başında, iş programı hazırlanır ve sunulur. Bu program hem kendi iş takibimizi kolaylaştırır, hemde sizin işi takip etmenizi kolaylaştırır.
  Tadilat sürecindeki ilk bölüm kırım bölümüdür. Bu bölümde, ev planındaki değişiklikler, alt yapı, elektrik, sıhhi tesisat gibi işlerin gerektirdiği kırımlar yapılır. Kırım süreci en kısa zamanda bitirilmeye çalışılır. Kırım en gürültülü, yıkımın yapıldığı, molozun atıldığı dönemdir. Bu dönemde, komşular gürültüden rahatsız olabilirler. Bu sebeple kırım öncesinde, apartman sakinlerine bilgi verilir ve en kısa zamanda bir veya iki gün , yapının büyüklüğüne göre maksimum üç gün içinde bu süreç tamamlanır.
  KOMPLE TADILAT ONARIM VE DEKORASYON IŞLERI
  Neden komple tadilat çözümleri? ve Neden Ankara’da Tadilat onarım ve dekorasyon işleri için ÖZER DEKORASYON tercih edilmeli? Avantajları nelerdir?
  Komple tadilat onarım ve dekorasyon süreci ortalama olarak 10 temel sektör ile 40 alt sektör arasında organizasyon ve çalışmanın sonuçlarını gerektirmektedir.
  En küçük sadece boya badana yapılacak diye başlanan tadilatlarda bile, elektrik, tesisat, onarım, uygun malzemenin ve uygun malzeme satıcısının belirlenmesi , işinin ehli ustaların belirlenmesi ve benzeri gibi işler ortaya çıkmakta, bu süreç, son kullanıcı ve ev sahipleri için uzun ve yıpratıcı olmasının yanı sıra, sonucunda ustaların gelmemesi, işin istendiği gibi olmaması, unutulan işlerin olması, en önemlisi işin başında hesaplanan maliyetler ile sonundaki maliyetlerin birbirinden çok uzak olması , tadilat zamanı hesaplanırken 8-10 gün sürer diye başlanan işin 3-4 ayda bitmesi, ustaların yarın diye gün verip öbür hafta gelmesi gibi sonuçlar, bu sürecin en sık görülen sonuçlarıdır ve bu konular ile ilgili, etrafta, yakın çevrede yaşanmış, bir çok sevimsiz anılar, hikayeler ve tecrübeler hepimizin bildiği gerçeklerdir.
  Anahtar teslim inşaat bütün bu ihtiyaçların tek bir şirket ile giderilmesi, tek bir kişi ile iletişim kurulması ve işlerin planlaması komple tadilat onarım ve dekorasyon çözümlerinde tüm aşamaları iyi sonuçlandırarak, planlı, düzgün ve tam olarak istenilenin, istendiği zamanda teslimat avantajlarını sağlamaktadır.
  Tadilat süreci bir işkence olmaktan çıkarak keyifli bir çalışmaya dönmektedir.
  Tadilat süreci tam olarak belirlendiği zamanda tamamlanır.
  Ev sahibinin karşısındaki ilgili ve sorumlu kişi sadece ÖZER DEKORASYON‘dur.
  Komple tadilat süresince , ev sahibinin isteklerini en iyi şekilde yerine getirirken, ev sahibinin gözden kaçırdığı detayları, yapılması gerekenleri ve revizyonları ÖZER DEKORASYON belirler, ev sahibini bilgilendirir ve onayı doğrultusunda çözümler.
  Tam olarak maliyet hesabının ve ödeme koşullarının çıkartılması ile sürprizlere yer bırakılmaksızın, kesin bütçe planlanması ev sahiplerine sunulan avantajlardan biridir.
  Tadilat süresince evin eşyalı veya eşyasız oluşuna göre, eşyaların korunma ihtiyaçlarına göre güvenlik alınmakta, tadilat süreci temiz olarak teslim edilmektedir.
  Neden ÖZER DEKORASYON ?
  ÖZER DEKORASYON, bugüne kadar yaptığı bir çok daire, ev, iş yeri tadilat onarım ve dekorasyon projesi ile Ankara’da hizmetlerini sürdürmektedir. ÖZER DEKORASYON‘da tadilat süreci tecrübe, bilgi birikimi ve uzman ekip ile yapılmaktadır. ÖZER DEKORASYON’ın kendi ekipleri, taşeronlarının sağladığı avantajlar, çalışma koşulları, mal ve malzeme tedarikcilerindeki fiyat/teslimat avantajları, resmi işlemlerdeki hızı/bilgisi bu tadilat sürecinin en iyi şekilde, en iyi zamanda ve uygun bütçelerle sonuçlandırılması avantajlarını getirmekte, son kullanıcı ile bu avantajları paylaşmaktadır. İşte bütün bu avantajlar ve bizi tanıdıkça göreceğiniz, elde edeceğiniz avantajlar, ”Ankara’da komple tadilat onarım ve dekorasyon işlerinde neden ÖZER DEKORASYON?” sorusunun en net cevaplarıdır.
  Projesinden anahtar teslimine kadar tasarım , proje , iç dizayn , tadilat , tamirat , onarım , restorasyon , dekorasyon ve diğer tüm tadilat işlerinizde ÖZER DEKORASYON olarak en iyi , en güvenilir , en kaliteli hizmeti vermekten gurur duyuyoruz.
  ÖZER DEKORASYON olarak Ankara ve çevresinde müstakil ev , daire, bina, restoran, hastane, iş yeri alanlarında tadilat, dekorasyon, onarım işlerinizde hizmet vermekteyiz.
  Bizi arayın, ziyaret edelim, konuşalım ve tüm tecrübemizi eviniz için sunalım. Yeni hayatınızın, yaşam alanını inşa ederken, kendimizi ve hizmetlerimizi tanıtalım.
  Hatırlatmak isteriz ki;
  Her şey Unutulduğunda, Geriye Kalan Tek Gerçek Kalitedir.
  Saygılarımızla
  ÖZER DEKORASYON
  anahtar teslim tadilat Ankara, komple ev tadilatı Ankara , komple ev tadilatı fiyatları, anahtar teslim tadilat fiyatları, anahtar teslim tadilat fiyatları Ankara, komple ev tadilatı fiyatları Ankara, Ankara iç dekorasyon firmaları, Ankara ev dekorasyon firmaları, ev tadilatı Ankara, Ankara dekorasyon, Ankara boya badana, tadilat Ankara, Ankara tadilat, Ankara dekorasyon firmaları, Ankara tadilat işleri, Ankara tadilat dekorasyon firmaları, ev dekorasyon siteleri, dekorasyon firmaları Ankara, tadilat dekorasyon Ankara, Ankara ev tadilatı, Ankara tadilat firmaları, banyo tadilatı Ankara, mutfak dekorasyon Ankara, Ankara dekorasyon tadilat, Ankara banyo tadilat fiyatları, komple tadilat dekorasyon, Ankara mimarlık ofisleri, banyo tadilat fiyatları Ankara, Ankara mimarlık, ev yenileme, ev yenileme Ankara, inşaat tadilat Ankara, banyo tadilatı kaça mal olur Ankara, ev tadilatı yapan firmalar Ankara, banyo tadilat örnekleri, banyo tadilat örnekleri Ankara, daire tadilat Ankara, eski ev tadilatı Ankara, inşaat tadilat işleri Ankara, dekorasyon tadilat işleri Ankara, ev tamiri Ankara, tadilat projesi nasıl yapılır Ankara, tadilat dekorasyon Ankara, ev tadilatı ne kadar tutar Ankara, ev tadilatı hesaplama Ankara, ev tadilatı nasıl yapılır Ankara ,