Işık Bandı

Işık Bantı Uygulamaları, Özer Dekorasyonun sunmuş olduğu profesyonel yapı ve dekorasyon hizmetlerinden biridir. Bu hizmet sayesinde gizli led ışık,spot ışık,led ışık ve spot ışık bantı uygulamaları gerçekleştirilebilir. Devam Et

ışık Havuzu

Işık Havuzu

Tavanların fazla yüksek olmadığı yatak odası, oturma odası, salon ve mutfak gibi alanlarda tavan ışık havuzu uygulaması yapılmaktadır. Bu havuzlar spot ve ışık bandı ile birlikte şek ve dekoratif bir tavan görünümü sunmaktadır.Devam Et

Gergi (Germe)Tavan

Gergi Tavan (germe tavan) yabancı patentli (barisol tavan) yüksek teknoloji ile üretilen suya, neme, yangına dayanıklı, akustik ve dekoratif bir asma tavan modelidir.Devam Et

alcipan-asma-tavan-sistemleri-özer dekorasyon

Asma Tavan

Özer Dekorasyonun sunmuş olduğu hizmetlerden biride Alçıpan Asma Tavan sistemleridir. Alçıpan Asma Tavan Her türlü iç mekanın tavanlarında kullanılabilir.

Ankara alçı işleri-özer dekorasyon

Alçı Dekorasyon

Özer Dekorasyon, “Alçı Dekorasyon” hizmetimiz ile evinizi baştan tasarlayabiliriz.  Ücretsiz keşif hizmetimiz için iletişim numaralarımızı takip edebilirsiniz.

Kartonpiyer

Özer Dekorasyon, “Kartonpiyer” hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Ücretsiz keşif hizmetimiz için iletişim numaramızı arayınız.

Boya Badana İşleri

Özer Dekorasyon, “Boya Badana ” hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Ücretsiz keşif hizmetimiz için iletişim numaramızı arayınız.

Banyo Tadilat ve Dekorasyon

Özer Dekorasyon, “Banyo tadilatı ” hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Ücretsiz keşif hizmetimiz için iletişim numaramızı arayınız.